top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Suradničkim učenjem kroz Bosnu i Hercegovinu

Tijekom blok sata Geografije, učenici 7. razreda obradili su nastavnu jedinicu Prirodna i društvena obilježja Bosne i Hercegovine. Podjelom rada i zadataka, svaka grupa obradila je dio teksta, odabrala najvažnije činjenice uz pomoć ključnih pojmova i traženih ishoda te napravila plakat. Izvori informacija bili su udžbenici raznih izdavača, provjerene internetske stranice i dodatni materijali koje je pripremila učiteljica. Izvor znanja bili su i jedni drugima s obzirom na veliku količinu znanja i informacija koju učenici imaju o susjednoj državi. Kritički su obradili zadane probleme, a produkt ovakvog oblika rada imamo četiri izvrsna plakata koja možete vidjeti na panou u hodniku škole.21 views

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page