top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Pustolovine trećaša i četvrtaša u Školi u prirodi

U jutarnjim satima 25. svibnja vesela skupina učenika trećeg i četvrtog razreda zajedno sa svojim učiteljem Markom i učiteljicama Nikolinom i Sandrom uputila se u Dugu Uvalu kako bi provela pet nezaboravnih dana ispunjenih učenjem, istraživanjem novih mjesta i zajedničkim druženjem.


Tako smo upoznali život sv. Eufemije u Rovinju, uživali u pogledu na Poreč sa zvonika Eufrazijeve bazilike, razgovarali s brijunskim poznatim kakaduom i susreli se s egzotičnim životinjama iz safari parka. U pulskom akvariju imali smo priliku primiti u ruke ježinca i morskog krastavca, a na glavu staviti morsku zvijezdu!


Na obali mora učili smo o Jadranskom moru i životu u njemu, u pulskoj Areni o krugu i kružnici kao i slikali morske prizore uz vodene boje koristeći morsku vodu.

Osim toga, puno smo se družili i zabavljali, a najbolji je bio rođendanski tulum na bazenu s balonima i sladoledom.


Ukratko, ovogodišnja Škola u prirodi bila je uzbudljiva, zabavna i poučna. Nadamo se i nezaboravna za sve naše učenike.
4 views

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page