top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Prvi dan škole

Uzbuđenje, radost, znatiželja, iščekivanje, možda i poneki skriveni strah ono je što je obilježilo prvi školski dan u životu naših veselih prvašića. Oni i njihovi roditelji okupili su se ispred naše škole gdje su učenici nižih razreda pripremili kratki, no dojmljiv program dobrodošlice. Uz molitvu i riječi dobrodošlice našeg ravnatelja o. Vinka Mamića, OCD, pjesmu i svečanu prozivku naši su novi učenici krenuli hrabro i uz pokoji uzdah u školu.


Avantura koja je počela za njih i nas velika je i važna, a osobito smo veseli jer je ove godine upisan još jedan prvi razred te sad imamo naš 1.A i 1. B.


Zahvalni Bogu za svaki novi korak i zajednički rast u ljubavi, prijateljstvu i znanju radujemo se što smo zajedno u našoj dragoj Prvoj katoličkoj osnovnoj školi u Gradu Zagrebu.9 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page