top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Program ‘Zaštita sigurnosti djece na internetu i u svijetu mrežnih tehnologija’

Djeca, kao najranjiviji korisnici Interneta, mogu biti izložena neprimjerenim sadržajima ili ponašanjima na Internetu i zbog toga im je potrebna potpora odraslih, odnosno roditelja, neovisno o tome što djeca o temi sigurnosti i ponašanja na Internetu često znaju više od samih roditelja.


Program Zaštita sigurnosti djece na internetu i u svijetu mrežnih tehnologija pokrenut je u suradnji Ministarstva znanosti i obrazovanja i Hrvatske regulatorne agencije za mrežne djelatnosti (HAKOM) te u partnerstvu s Hrvatskom poštom. Više informacija o programu, dostupnim materijalima i aktivnostima potražite na HAKOM stranicama.


HAKOM je priredio i video o zaštiti djece na Internetu koji je dostupan na poveznici.


Ujedno, na stranicama se nalaze korisne brošure koje donose praktične i korisne savjete o opasnostima i sigurnosti na Internetu, zaštiti privatnosti i osobnih podataka, načinima ponašanja i uporabe društvenih mreža.6 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page