top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Priča jesenskog šešira

Tijekom mjeseca listopada učenici petog razreda u sklopu nastave Hrvatskoga jezika dobili su zadatak izraditi jesenje šešire. Zadatak svakog učenika bio je što raznolikije, bogatije i maštovitije izraditi jedan šešir. Mnoge raznolike ideje padale su iz glava, bilo je tu raznih zapetljancija, zamotancija… Izraditi šešire s puno jesenske mašte i kreativnosti i smisliti priču ili neku zgodu o svom jesenskom šeširu nije bilo baš jednostavno, ali su ipak uspjeli.


Svi su iskoristili svoju maštu, neki malo više za šešir, neki za priču, a neki za oboje. Svi su uživali radeći ih. Bilo je tu šešira poput čarobnjakova, onih sličnih sombreru, velikih i malih, svih vrsta i veličina. Bilo je i raznih imena šešira npr. Šeširko, Šeširka, Jesenko… Neki od šešira završili su na izložbi na gornjem katu, a kako su uspjeli svi šeširi možete pogledati u galeriji fotografija.75 views

Kommentare


bottom of page