top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Posjet Tehničkom muzeju i izložbi Sunčev sustav

U subotu 17. listopada 2015. godine 12 učenika 5. i 6. razreda, koji pohađaju dodatnu nastavu iz geografije, posjetili su Tehnički muzej te prisustvovali izložbi i predavanju Sunčev sustav, u pratnji profesorice geografije Ane Mirčetić i profesorice likovne kulture Mirele Pakšec.


U Tehničkom muzeju posjetili smo planetarij i obišli, uz stručno vodstvo i predavanje, izložbu Sunčev sustav gdje smo proširili naša znanja o nastanku, karakteristikama i brzini planeta te asteroidima, kometima i mnogim drugim zanimljivim podacima o Sunčevu sustavu.


U slobodnom razgledu ostale postava muzeja obišli smo dio o Nikoli Tesli i njegovim odličnim izumima. Vidjeli smo i stare modele zrakoplova, podmornica, lokomotiva, letjelica i kočija.


Posjet Tehničkom muzeju bio je zanimljiv i poučan.7 views

Comments


bottom of page