top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Posjet prvaša školskoj knjižnici

Tijekom trećeg tjedna nastave, učenici 1. a i 1. b svečano su primljeni i upisani u Školsku knjižnicu.


Upoznali su se s knjižničarkom Anom, prostorom knjižnice, policama sa slikovnicama, enciklopedijama i časopisima te dobili promotivne letke za narudžbu časopisa.


Izmijenili su svoja iskustva iz drugih knjižnica, naveli što knjige vole, a što ne vole, što voli, a što ne voli knjižnica. Potom im je knjižničarka Ana pročitala Vuk i 7 kozlića i Tri praščića. Komentirali su pročitanu bajku i imali priliku iznijeti koje verzije pročitanih bajki su do sada čitali.


Po završetku rasprave, dobili su svoje iskaznice za knjižnicu, koje su samostalno ukrasili prije plastificiranja. Većina prvašića već ima u planu kojim redoslijedom će posuđivati slikovnice, knjige, enciklopedije...62 views

Recent Posts

See All

Commentaires


bottom of page