top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Podrška

Poštovani roditelji,

u ovom teškom vremenu u kome gledamo stravična stradanja i gubitke koji pogađaju gradove Petrinju, Sisak, Glinu i brojna okolna sela, dok slušamo tužne sudbine njihovih stanovnika i proživljavamo ponovne traume podrhtavanja koje i mi u Zagrebu osjećamo, znamo da vam je teško ostati hrabrima i pribranima. Uza sve to, s vama su i vaša djeca. Ona različito reagiraju u ovakvim situacijama, a vaša im je potpora prijeko potrebna. Zato vas upućujemo na donju poveznicu koja donosi savjete psihologa s Filozofskog fakulteta Sveučilišta u Zagrebu na koji način možete pomoći i sebi i svojoj djeci.Ne zaboravite važnost i snagu obiteljske molitve. Ona može promijeniti sve što se događa u vama i oko vas. Molite zajedno sa svojom djecom, jer Mali Isus rado sluša njihovu molitvu. Otvorite mu svoja srca i predajte sve svoje strahove. Držimo se zajedno. Zadržimo nadu i vjeru u Onoga koji nas nosi na svom dlanu i budno bdije nad našom dušom i našim tijelom.

Ostajemo u molitvi za vas i za vašu djecu.

Djelatnici Prve katoličke osnovne škole u Gradu Zagrebu

11 views

Recent Posts

See All

コメント


bottom of page