top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Poštujte naše znakove u 1.a i 1.b

Dana 25. rujna za učenike 1.a i 1.b razreda u sklopu edukativno – preventivnog programa Poštujte naše znakove održano je predavanje djelatnika MUP-a. Naglasci su stavljeni na ispravan i siguran prelazak preko ceste te sigurnost u motornim vozilima. Učenici su sa zanimanjem pratili predavanje policajca nakon čega su imali priliku postavljati pitanja. Bili su radoznali i domišljati. Iako je policajac stavljao naglasak na sigurnosti u prometu, prvašiće je jako zanimalo je li ikad priveo lopova i kako to izgleda. Na dar od MUP-a dobili su reflektirajuće kabanice kako bi bili što vidljiviji u prometu. Kabanice su, iako je bio krasan sunčan dan, svi učenici odjenuli te ponosno zasjali na hodnicima Škole.


Odlučili su i dalje biti oprezni i odgovorni sudionici prometa.

6 views

Recent Posts

See All

Comentários


bottom of page