top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Obilježavanje Svjetskog dana mentalnog zdravlja

Učenici 5. razreda su se na Satu razrednika uz suradnju školske psihologinje potrudili izraditi plakate s ključnim informacijama na temu Mentalnog zdravlja i time su obilježili Svjetski dan mentalnog zdravlja 10. listopada!

Iznimno nam je važno mentalno zdravlje naših učenika pa se zato naši prvašići na početku školske godine upoznaju sa školskom psihologinjom i ulogom psihologa u školi.

Naši učenici su informirani o tome da nam se uvijek mogu obratiti za podršku i slobodni su sami se javiti u stručnu službu kada se osjećaju potištenima, zabrinutima ili ih muči određena situacija s vršnjacima i/ili unutar obitelji.

Pazite i Vi na svoje mentalno zdravlje, jednako je važno kao i tjelesno. Tek kada smo dobro sa sobom možemo biti dobri s drugima i biti podrška učenicima!36 views

Recent Posts

See All

コメント


bottom of page