top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Obilježavanje Međunarodnog dana osoba sa Down sindromom

Petak 13. bio je ove godine doista poseban u našoj školi. I to ne zbog „zlokobnog“ datuma, već zbog šarene posvete ljudima koji na poseban način obogaćuju i oplemenjuju naše društvo. To su osobe s Down sindromom čiji dan obilježavamo 21. ožujka.

Ove godine svi smo bili pozvani na medijsku kampanju čija je glavna poruka bila „U različitosti smo pronašli priliku“, a zaštitni znak par različitih čarapa. Mi smo poziv spremno prihvatili i u petak naša je škola bila puna šarenila i veselja.

Sjetimo se djece sunca i češće, ne samo 21. ožujka, i potrudimo se svi zajedno da se osjećaju vrijednima i posebnima, jer oni to i jesu!


‘Sunce ne pravi nikakve razlike. Njemu je svaki čovjek simpatičan. Gdje sja sunce srca, tu je svaki čovjek vrijedan truda.’ Phil Bosmans
5 views

Comments


bottom of page