top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Obilježavanje Međunarodnog dana osoba s invaliditetom

U povodu Međunarodnog dana osoba s invaliditetom, 3. prosinca 2014. godine, našu su školu posjetili članovi Udruge invalida rada Zagreba, Zlatko Bockal, predsjednik UIR Zagreba i Ivan Lazic, predsjednik Nadzornog odbora UIR Zagreba, obojica sa dugogodišnjim životnim iskustvom osoba s invaliditetom.


Udruga broji oko 10.000 članova invalida rada sa područja Grada Zagreba i Zagrebačke županije te na svakodnevnoj bazi za svoje članove organiziraju brojne i raznovrsne radionice (edukativne, sportske, kreativne, plesne i radionice rekreativnog vježbanja).

Naša suradnja započela je kratkim međusobnim upoznavanjem. Učenici su upoznati sa poteškoćama s kojim se invalidi redovito susreću, kako organiziraju dan s obzirom na poteškoće koje imaju. Želimo se još jednom zahvaliti članovima Udruge invalida rada Zagreba na ugodnom druženju i ukazanoj volji, te se radujemo daljnjoj suradnji koju smo već dogovorili.7 views

Recent Posts

See All

Kommentare


bottom of page