top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Obilježavanje Dana disleksije

U četvrtak 6. listopada obilježili smo Dan disleksije u Prvoj katoličkoj osnovnoj školi u Gradu Zagrebu.


Školska logopedinja Tihana Andabak okupila je učenike s teškoćama čitanja te njihove vršnjake bez teškoća. Upoznavali su se s teškoćama koje proživljavaju osobe s disleksijom, istraživali koliko ima uspješnih i slavnih osoba s ovim teškoćama te su na tu temu izradili plakat koji su izvjesili u prostorima školske knjižnice. Cilj je našeg plakata povećati svijest o disleksiji i teškoćama čitanja kod svih koji borave u našoj školi. Saznanje da se usprkos postojanju teškoće koja otežava svladavanje školskog gradiva može postati uspješan, uveselilo je i ohrabrilo naše učenike. Sa svojim iskustvima i savjetima pridružili su nam se profesorica Maja Fazlić i profesor Nedjeljko Žuvela.31 views

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page