top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Natjecanje Prvenstva Grada Zagreba u futsalu – dječaci

Natjecanje Prvenstva Grada Zagreba u futsalu (mali nogomet) za dječake 7. i 8. razreda održalo se 04. listopada 2014. godine u OŠ Gustava Krkleca u Zagrebu.


U prvoj razini natjecanja u B – skupini sudjelovale su ekipe: OŠ J.J. Strossmayera, OŠ M. Laginje, OŠ D. Cesarića, OŠ D. Kušlana, OŠ I. Gundulića, Prva katolička OŠ, OŠ I. Kršnjavoga i OŠ F.K. Frankopana.


Naša škola je prvu utakmicu odigrala protiv OŠ I. Gundulić uvjerljivo je pobijedivši s rezultatom 15:1. Pobjedom protiv OŠ I. Gundulić naša škola plasirala se dalje i odmjerila snage sa OŠ. F.K. Frankopan s rezultatom 6:6, nakon čega su uslijedili udarci s bijele točke, gdje je uspješnija bila naša škola pobijedivši 4:2 te se plasirala u drugu razinu natjecanja.


Iduća utakmica odigrat će se u subotu, 11.10.2014. (9:40h – 10:20h) u OŠ Ive Andrića protiv OŠ M. Laginje.


Za našu školu nastupali su učenici: Tomislav Hader, Mile Dumančić, Krešimir Ormož, Vid Andrašić, Mate Misilo, Patrik Križanac i Josip Hader.
14 views

Comments


bottom of page