top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Mali istraživači na Znanstvenom pikniku

Mali istraživači na Znanstvenom pikniku

Dana 26. svibnja 2017. učenici od 1. do 4. razreda u sklopu izvannastavne aktivnosti Mali istraživači posjetili su manifestaciju Znanstveni piknik u pratnji učiteljicâ Nikoline Iljkić i Lane Rom. Učenici su nakon ručka s učiteljicama krenuli javnim prijevozom do mjesta održavanja Znanstvenog piknika. Pošto su stigli, organizatori su priredili jednu lijepu dobrodošlicu i motivacijski govor u kojem su govorili kako pobuditi znatiželju. Učenici su uživali u pregrštu zanimljivih pokusa koje su mogli i sami isprobati. Proučavali su brojne biljne i životinjske vrste te su sudjelovali u kreativnim radionicama izrađujući razne predmete od drveta, tkanine, papira i plastike.


Učenici su kao pravi mali istraživači pobudili svoju znatiželju i maštu koju će dalje ponijeti kroz život. S oduševljenjem su roditeljima prepričavali svoje doživljaje.

Budite mali istraživači, probudite znatiželju, stvarajte i budite inovativni!

Učiteljica Nikolina Iljkić
14 views

Comments


bottom of page