top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Maškare u Prvoj katoličkoj školi

Dana 28. veljače 2017. godine održan je već tradicionalni ples pod maskama i natjecanje za najbolju maske naše škole. Budući da učenici 3.a, 3.b i 4. razreda vrijeme provode u Školi u prirodi, na ovogodišnjem maskenbalu u školi sudjelovali su učenici 1. i 2. razreda. Učenici su uz poznate stihove dječjih pjesama uživali u plesu pod maskama. Rasplesani i raspjevani učenici učinili su ovaj trenutak veselim i zabavnim. Nakon plesa sve maske prošetale su se pred stručnim žirijem u kojem su bili psihologinja Ivana Rajčević-Vujanić, prof. Maja Čeliković i počasna gošća, učenica 8. razreda Bernarda Maslać.


Između mnogobrojih originalnih, maštovitih i kreativnih maski stručni žiri donio je jednoglasnu odluku o poretku triju najboljih maski. Tako je za treću najbolju masku izabran učenik 2. razreda Lucian Marco Postaj koji je nosio masku gusara. Drugo mjesto pripalo je učeniku 2. razreda Josipu Kolombu koji je nosio masku poznatog nam Mojsija. Za najbolju masku ovogodišnjeg maskenbala izabrana je učenica 1. razreda Marta Vukelić koja se potpuno unijela u svoju masku gospođice Audrey Hepburn.

I ove smo godine u veselju i zabavi proslavili školske maškare.
24 views

Recent Posts

See All

コメント


bottom of page