top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Maškare

Dana 5. ožujka 2019. godine održane su još jedne, već tradicionalne, školske maškare. Kao i svake godine do sada, učenici su imali zadanu temu prema kojoj su trebali izraditi svoje kostime. Ovogodišnja je tema bila životinje.


Učenici svih razreda u fašničkoj povorci prezentirali su svoje maske. Bilo je, zaista, vrlo originalnih, kreativnih i pravih ručnih remek-djela naših učenika. Mnoštvo zanimljivih maski od kojih je trebalo izabrati tri najbolje. Žiri, koji su činili učenica 7. razreda, knjižničarka i domar, nisu imali nimalo lak zadatak.


Nakon predstavljanja razrednih maski koje su učenici izabrali za školsko natjecanje, žiri je prema ocjenama triju kategorija donio sljedeću odluku. Treće mjesto podijelile su učenice 4. razreda Sara Petrak i učenica 2. razreda Nadja Meštrović. Drugo mjesto osvojio je učenik 2. razreda Adrian Črlenec, a prvo mjesto osvojila je učenica 3. razreda Anja Škunca.


Učenicima su uručene nagrade i medalje za najbolje maske školskih maškara 2019. godine.


Nakon dodjele učenici su nastavili druženje uz pjesmu i ples.29 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page