top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Mačak u čizmama - obrada lektirnog djela u Školskoj knjižnici

24. siječnja devet učenika prvog razreda sudjelovalo je u obradi lektirnog djela Mačak u čizmama.


Knjižničarka Ana Mirčetić pročitala je bajku koju su učenici pozorno slušali. Nakon čitanja, prokomentirali smo najdraže i najzanimljivije dijelove bajke, a potom je svaki učenik dobio fotografiju s prikazom određene situacije iz bajke. Prepričavajući bajku, učenici su kronološkim redoslijedom slagali fotografije na pano u knjižnici. Prvašići su detaljno ponovili cijelu bajku te nadopunjavali jedni druge u prepričavanju. Po završetku slaganja panoa učenici su dobili zadatak obojiti prikaz mačka i kralja što su na veoma kreativan način ostvarili.


Hvala učenicima na kreativnom i marljivom radu.48 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page