top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Križni put za učenike katoličkih osnovnih škola

U petak, u 17:15, održan je Križni put za učenike katoličkih osnovnih škola u Gradu Zagrebu u bogoslužnom prostoru bl. Alojzija Stepinca. Učenici naše škole animirali su prve 4 postaje Križnoga puta na način da su čitali razmatranje i molitvu, nosili svijeće ili križ. Nakon toga smo se uputili prema Nadbiskupijskom pastoralnom institutu nekoliko koraka dalje od bogoslužnog prostora. Nakon kratke pauze, uz grickalice i sokove, mogli smo vidjeti zbilja izvanrednu predstavu o Izgubljenom sinu, inspiriranu poznatom Isusovom prispodobom. Nakon predstave mogli smo vidjeti zadovoljne roditelje, djelatnike ili učenike škola (poneke sa suznim očima i pod dojmom). Sve je završilo u 19h.28 views

Comments


bottom of page