top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Izvještaj sa euharistijskog slavlja povodom školske proslave Uskrsa

U četvrtak, 31. ožujka 2022. s početkom u 16:30 u Crkvi blaženog Augustina Kažotića održano je euharistijsko slavlje povodom školske proslave Uskrsa. Predslavitelj euharistijskog slavlja bio je o. Mario Antonio Čirko, župnik Župe Uznesenja Blažene Djevice Marije u zagrebačkim Remetama.


U propovjedi predslavitelj potiče sve prisutne, a posebno učenike, na razmišljanje o Isusovoj prisutnosti i zajedništvu s Bogom u svakodnevnom životu i u školskim obavezama. Misno slavlje je uveličao školski zbor uz instrumentalnu pratnju, a kao ministranti i čitači sudjelovali su djelatnici i učenici škole. Nakon mise održan je prigodan kratki program koji se sastojao od nekoliko glazbenih izvedbi te pomno odabranih književnih tekstova u izvedbi učenika razredne i predmetne nastave naše škole.42 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page