top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Izvještaj sa Božićnog euharistijskog slavlja

U utorak 21. prosinca 2021. s početkom u 16:30 u Crkvi blaženog Augustina Kažotića održano je Božićno euharistijsko slavlje. Predslavitelj euharistijskog slavlja bio je o. Dario Tokić provincijal Hrvatske karmelske provincije svetog Oca Josipa. Pozdravnu riječ okupljenim učenicima, roditeljima i djelatnicima škole uputio je ravnatelj o. Vinko Mamić. U inspirativnoj propovijedi predslavitelj je svima uputio riječi poticaja kako da u ovo vrijeme budemo radosni. Misno slavlje uveličao je školski zbor, a kao čitači i ministranti sudjelovali su učenici i djelatnici škole. Nakon Svete Mise održan je kratki prigodni program te su podijeljene nagrade učenicima koji su se istaknuli u određenim natjecanjima iz različitih područja.92 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page