top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Izvješće s terenske nastave u Mariji Bistrici

A kako je nama bilo?


U petak, 2. listopada u 8 sati, uputili smo se prema Mariji Bistrici. Po dolasku u Mariju Bistricu imali smo slobodno vrijeme za doručak. Nakon doručka, zajedno s učenicima od 5. do 8. razreda, prisustvovali smo svetoj misi koju je vodio naš ravnatelj o. Vinko Mamić.

Posjetili smo Karmel Majke Božje Bistričke i blaženog Alojzija Stepinca. Tamo smo se susreli s karmelićankom koja nas je upoznala sa životom časnih sestara u tom samostanu. Nakon mnogih pitanja, kratke molitvu i pjesme oprostili smo se s karmelićankom i nastavili planirane aktivnosti. Čekala nas je radionica licitarskih srca gdje smo naučili ukrašavati svoja srca i radionica drvenih igračaka. S radionica smo ponijeli svoje uratke kao uspomenu na taj dan. Zajedništvo smo jačali na križnom putu zajedničkom molitvom i pjesmom.


Nakon igre, puni dojmova, vratili smo se pred školu i uputili se svojim kućama.
5 views

Comments


bottom of page