top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Izvješće s Prvenstva Grada Zagreba u futsalu za dječake od 4. do 6. razreda

Hrabra ekipa uputila se u subotu 2. ožujka 2019. godine na natjecanje Grada Zagreba u futsalu za dječake 4.-6. razreda. Naša utakmica je bila u OŠ Petra Zrinskog (Krajiška 9), a prijavili smo 10 igrača. Iz 6. razreda: Antonio Misilo (koji na žalost nije bio s nama zbog bolesti), Darijo Malkić, Tadej Lukačin, Fran Jelić, Luka Ivanković te naši golmani Mislav Duja Miloš i Bartol Premuž. Iz 5. razreda nastupili su Andrija Galović, Matej Runac i Adrijan Rus.


Imali smo snažnu podršku naših roditelja iz gledališta i iako smo izgubili utakmicu, jako sam ponosna na svoje dečke jer su se srčano borili s ekipom čiji učenici redom treniraju i u školi i izvan nje, dok mi nismo zbog naših uvjeta mogli ni zaigrati zajedno prije natjecanja. Posebno su uvjerljivi i učinkoviti bili naši vratari koji su nas oduševljavali svojim potezima.


Bravo ekipa!


Ivana Martinko, prof. TZK

8 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page