Izvješće s natjecanja ‘KROS Sportskih novosti’

U nedjelju 19. travnja učenici Prve katoličke osnovne škole u Gradu Zagrebu išli su na natjecanje „Kros Sportskih novosti“ koji se već 10 godina održava na Bundeku. Sudjelovali su učenici od 5. do 8. razreda:

• učenici 5. razreda: Veronika Matošević, Manuela Novak, Ante Gadže i Mirko Patrik Vukovski.

• učenici 6. razreda: Bernarda Maslać i Ante Josip Bartulica.

• učenik 7. razreda: Ivan Petar Šimić.

Učenice petoga razreda Veronika Matošević i Manuela Novak sudjelovale su u disciplini trčanje na 1000 m, gdje je sudjelovalo 270 natjecatelja a učenice su osvojile dobra mjesta:

• Manuela 172. mjesto

• Veronika 148. mjesto

Učenici Mirko Patrik Vukovski i Ante Gadže sudjelovali su u disciplini trčanje na 1000 m, gdje je sudjelovalo 243 natjecatelja te su učenici osvojili odlična mjesta:

• Ante 30 mjesto

• Mirko 177 mjesto

Učenica šestoga razreda Bernarda također je sudjelovala u trčanju na 1000 m, gdje je sudjelovalo 253 natjecatelja, a naša učenica osvojila je odlično mjesto. Bila je među prvih 30 natjecatelja:

• Bernarda: 16. mjesto

Učenik šestoga razreda Ante Jospi Bartulica bio je isto tako jako dobar:

• Ante: 48. mjesto

Učenik 7. razreda Ivan Šimić nažalost zbog ozljede nije mogao završiti natjecanje. Na Krosu je bilo jako zabavno i lijepo smo se družili.