top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Izvješće o posjetu Muzeju sportskih zgoda u Zagrebu

Dana 2.5.2024. mi, učenici sedmoga razreda, posjetili smo Muzej sportsih ZGoda. Prema muzeju smo krenuli javnim prijevozom u 12:30, a u muzej smo stigli oko 13:00. Na ulazu nas je dočekala djelatnica muzeja koja nas je lijepo pozdravila i smjestila u dvoranu u kojoj smo na početku igrali kviz kako bismo vidjeli koliko dobro poznajemo svijet sporta. U kvizu je pobijedila Lucija Zupković. Nakon kviza je započeo obilazak muzeja. Saznali smo puno zanimljivih činjenica iz sportskog svijeta, ali smo se i zabavili isprobavajući sportske sprave i razne  sportove. Na kraju obilaska dobili smo 20 minuta slobodnog vremena pa smo se bacili na istraživanje muzeja i isprobavanje sprava. Prema školi smo krenuli u 15:30. Svima nam se jako svidio muzej i super smo se zabavili.

 

Jana Burco i Iva Kreševljak19 views

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page