top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Izvanučionična nastava učenika 5. razreda

Dana 8. 06. učenici 5. razreda s profesoricom iz geografije Anom Mirčetić i profesoricom iz prirode Ivanom Pavličić posjetili su ZOO. Kada smo stigli, podijelili smo se u grupe i rješavali zadatke za koje je trebalo obići cijeli ZOO. U ZOO smo vidjeli puno životinja i biljaka. Meni su najzanimljivije životinje lemuri koji su neobični po svom načinu parenja. Jako sam se lijepo zabavila, ali i ponovila prirodu i geografiju. Voljela bih da češće odlazimo na ovakvu izvanučioničnu nastavu jer u prirodi se lakše uči zbog primjera koji su pred nama, samo ih trebamo otkriti.

Ružica Herceg

Dana 8. 6. 2018. išli smo u Zoološki vrt Grada Zagreba. Bilo je vrlo zanimljivo zato što smo sami u grupama, pomoću karte obišli cijeli ZOO. Bilo je napeto jer smo u određenom vremenu trebali odgovoriti na sva pitanja. Nakon cijele akcije, obnovili smo snagu hladnim sladoledom. Nakon izvanučionične nastave, pješice smo išli prema školi gdje nas je zatekla kiša pa smo izvježbali i tjelesni. Ovo je bila odlična nastava geografije, prirode i tjelesnog.


Eva Tišljar6 views

Recent Posts

See All
bottom of page