top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Igračkom do dječjeg osmijeha: 100+ plišanaca 🧸

S ponosom i radošću najavljujemo novi projekt našeg humanitarnog školskog tima Ruke ljubavi.

Radi se o inicijativi koju je pokrenuo KBC Rebro. Oni, naime, od Uskrsa 2021. godine provode projekt putem kojeg svaki mališan koji dođe na pregled u KBC Rebro, dobiva na poklon doniranu plišanu igračku. Naša je velika želja da svaki učenik naše škole donira jednog plišanca pri čemu ga je potrebno prethodno oprati na 60 stupnjeva i zapakirati u prozirnu prijanjajuću foliju. Ako želi, učenik može nešto i napisati ili nacrtati svome malom štićeniku. :)

Prikupljanje započinje u srijedu, 28. travnja i traje do srijede 5. svibnja. Prikupljene plišance ćemo dostaviti KBC Rebru u petak, 7. svibnja.
Nadamo se da ćete i ovog puta, kao i uvijek dosad, otvoriti svoja velika srca i spremno nam se pridružiti i u ovom projektu.132 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page