top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Gostovanje profesorice Prirode i Biologije u četvrtim razredima

U srijedu, 25. svibnja 2022. ugostili smo našu dragu profesoricu Prirode i Biologije Danijelu Kolarić kako bismo se upoznali s njom i njenim radom. Gostovanja profesora predmetne nastave odvijaju se u svrhu lakšeg prelaska učenika iz razredne u predmetnu nastavu.


Održala nam je nastavni sat na temu Energija. Naučili smo kakve sve vrste energija postoje te što je to uopće energija. Upoznali smo i simpatičnog lika Strujoslava koji nas je proveo kroz predavanje. Na kraju smo rješavali zabavnu osmosmjerku i odgonetnuli koje se pitanje krije od preostalih slova.


Veselimo se Prirodi u petom razredu i druženjima s profesoricom Danijelom!


Učiteljica Mirela Pakšec i učenici četvrtih razreda96 views

Commentaires


bottom of page