top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Gostovanje profesorice likovne kulture Bianke Garčević u četvrtim razredima

U petak, 10. lipnja 2022. godine 4.a i 4.b ugostili su u svojim učionicama profesoricu likovne kulture Bianku Garčević.


Promatranjem različitih plakata učenici su naučili koji su to dijelovi plakata te u kakvom odnosu mogu biti slika i tekst na plakatu. Likovni zadatak je bio izraditi u paru svoj plakat za izložbu. Sve su morali sami osmisliti, od naziva izložbe do naziva galerije/muzeja u kojem se izložba odvija. Za izradu je korištena likovna tehnika kolaž i flomasteri.


Učenici su uživali u stvaralačkom procesu što se može vidjeti i po njihovim uspješno izvedenim plakatima. Pronađite ih u galeriji!


Učiteljica Mirela Pakšec50 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page