top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Fašnik u našoj školi

Dana 1. ožujka 2022. godine u školi smo obilježili najluđi dan u godini maskirajući se u maske svih vrsta. Ove godine učenici su mogli odabrati masku prema vlastitom izboru. Učenici su zaista pokazali trud, maštovitost i originalnost pri izradi maski. Prekrasna fašnička povorka krasila je razrede i našu školu na današnji dan. Učenici svakog razreda su izabrali tri maske koje su se zatim predstavile žiriju čiji predstavnici su bili profesor povijesti Andrija Sivrić, asistent Leon Gabelica i domar Jurica Sorić. Nakon ocjena žirija i učeničkih glasova odabrane su tri najbolje maske. Učiteljica Nikolina Tolić uručila je nagrade i medalje učenicima koji su izradili najoriginalnije, najmaštovitije i najkompleksnije maske. Treću nagradu osvojio je učenik 2. razreda, Matej Škunca, s maskom biljke mesožderke. Drugo mjesto osvojio je učenik 4.a razreda, David Živikić, s maskom kutije s kokicama. Prvo mjesto osvojio je učenik 1. razreda, Borna Bedeković, s maskom transformera Optimus Prime, koji je zadivio žiri svojom transformacijom robota u kamion. Nakon izbora najbolje maske Koš-a učenici su nastavili uživati u plesu i fašničkom veselju.
120 views

Recent Posts

See All

Comentarios


bottom of page