top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Edukacija Prve pomoći za djelatnike škole

U organizaciji Gradskog društva Crvenog križa održana je edukacija Prve pomoći za djelatnike naše škole. U učionicu naše škole smo ušli, ovaj put kao učenici, podijeljeni u dvije grupe, 9. i 10. siječnja 2020. godine.


Radionica je trajala malo više od 4 sata, a naš predavač i instruktor, dr. Igor Bičanić, nas je na praktičan, zanimljiv i prije svega upečatljiv način, učio o važnosti pravovremenog pružanja prve pomoći kao i o postupcima u slučaju gubitka svijesti, srčanog i moždanog udara, konvulzivnog napada, prestanka disanja te u slučaju sumnje na ozljedu kralježnice. Nadamo se da naučeno nikada nećemo trebati primijeniti u našoj školi, ali sada smo osposobljeni za kvalitetno pružanje prve pomoći ako do takvih situacija ipak dođe.10 views

Коментари


bottom of page