top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Duhovna obnova učenika predmetne nastave u Remetama

Učenici predmetne nastave Prve katoličke osnovne škole u Gradu Zagrebu, 20. ožujka 2024. godine, prisustvovali su duhovnoj obnovi svetištu Majke Božje Remetske. Duhovna obnova započela je u 8:50 s pjesmom i katehezom, a voditelj je bio mladi đakon, salezijanac don Ivo Šokčić. Na duhovnoj obnovi pomagali su učitelji odgojnog aktiva Marija Krnić Agić, Ante Mikulić, Bianka Garčević, profesorica informatike Vesna Kašaj te školska psihologinja Ruta Feldman. Igre su vodili salezijanac Gašpar Rafael I volonteri Vida Tunguz (naša bivša učenica 😊), Petar Matić i Gabriela Mamić. Nakon pjesme i kateheze uslijedilo je kratko klanjanje te vrijeme za ispovijed. Učenici su nakon toga imali vrijeme za organiziranu igru i osvježenje. Misa je održana u šatoru kraj crkve Uznesenja Blažene Djevice Marije. Učenici su nakon mise ručali te imali slobodno vrijeme za druženje. U 13 sati volonteri i voditelj organizirali su završnuigru te je duhovna obnova završila u 14 sati promocijom Oratorija i dodjelom simboličnih darova zahvalnosti za volontere i voditelje.50 views

Comments


bottom of page