top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Duhovna obnova učenika predmetne nastave

Učenici predmetne nastave Prve katoličke osnovne škole u Gradu Zagrebu, 30. ožujka 2023. godine, prisustvovali su duhovnoj obnovi u duhovnom centru sv. Ivana od Križa u Remetama. Duhovna obnova započela je u 8:50 sa pjesmom i katehezom, a voditelj je bio mladi svećenik, salezijanac, dan Tomislav Lukač. Na duhovnoj obnovi pomagali su razrednici i nastavnici odgojnog aktiva: Andrija Sivrić, Marija Krnić Agić, Ante Mikulić, Ivana Martinko, Josip Ivšinović i Bianka Garčević, volonteri: Bernardica Curić, Vida Tunguz, Vilim Mioković, Lea Bešić, Tin Cvitaš te bogoslov Ivan Šarić. Pomoćnica u nastavi Barbara Oreč bila je zadužena za fotografiranje duhovne obnove. Nakon pjesme i kateheze uslijedilo je kratko klanjanje te vrijeme za ispovijed. Učenici su nakon toga imali vrijeme za organiziranu igru i osvježenje. Misa je održana u crkvi Uznesenja Blažene Djevice Marije. Učenici su nakon mise ručali te imali slobodno vrijeme za druženje. U 13 sati volonteri i voditelj vodili su igru te je duhovna obnova završila promocijom Oratorija i dodjelom simboličnih darova zahvalnosti za volontere i voditelje.44 views

Recent Posts

See All

ความคิดเห็น


bottom of page