top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Dragi naši osmaši, sretno!

Updated: Jul 1, 2021

U srijedu 23. 6. 2021. godine na svečanoj podjeli svjedodžbi u Remetama, pozdravili smo se s našim osmašima. U prisustvu roditelja i učitelja, kratkim programom još jednom su nas oduševili, nasmijali i raznježili.


Kako im i piše na majicama: α i Ω , to je naša prva generacija koja je započela svoje školovanje ovdje od prvog razreda i sada su došli do kraja, te kreću u svoje nove životne avanture.


Generacija 2013. – 2021. završava s 15 učenika na koje smo jako ponosni. Rado bismo da su još s nama, ali ih puštamo radosni jer su spremni krenuti dalje otkrivati sebe i obogaćivati neke nove ljude kao što su to nas sve ove godine.


Dragi osmaši sretno!!


„Neka vas Gospodin blagoslovi i neka vas čuva, neka vas Licem svojim obasja,

milostiv neka vam bude, neka Gospodin pogled svoj svrati na vas i mir vam

donese.“ (Br 6,26)

Shalom!


Ponosna raska
163 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page