top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Domaćinstvo

Izvannastavna aktivnost Domaćinstvo ove je godine uvedena za učenike od 1. do 4. razreda. Svaka aktivnost bila je provedena u obliku suradničkog učenja što se pokazalo izuzetno dobro jer su međusobno morali surađivati učenici različite dobi. Naučili su glačati, pravilno i uredno složiti kovčeg, prati prozore i održavati prostor u kojem boravimo čistim, učili su kako sašiti gumb, napraviti domaći plastelin, čistili su orahe od kojih smo zajedno napravili ukusne slastice, gulili su krumpir, gulili su i rezali voće od kojeg smo napravili voćnu salatu koju smo podijelili svim učenicima razredne nastave, radili smo prirodni sok od naranče i organizirali prodaju čime smo pomogli školskoj knjižnici za nabavu novih lektirnih djela, učenici su u skupinama osmišljavali zdravi jelovnik. Ovo je samo mali dio aktivnosti koje su provedene. Projekt smo prijavili na natječaj Ministarstva znanosti i obrazovanja, projekt je odobren i dobili smo sredstva za nabavu uređaja i pribora koji su nam potrebni kako bi Domaćinstvo nastavilo s radom i iduće godine. Pohvale vrijednim učenicima. U kratkom videu možete vidjeti dio našeg vrijednog rada. Družimo se i iduće školske godine.


Učiteljica Mirela Škunca25 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page