top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Božićna priredba


U utorak, 18. prosinca 2018. s početkom u 16 i 30 sati, održana je božićna priredba u dvorani KNAP-a.


U programu su sudjelovali učenici razredne nastave. Uz recitatore, dramsku i plesnu skupinu, školski pjevački zbor nastupili su i učitelji razredne nastave koji su pripremili izvedbu „Reci, Marijo!“ u stilu kazališta sjena.


Po završetku priredbe svoju božićnu čestitku i zahvalu roditeljima, učiteljima i učenicima uputio je ravnatelj, otac Vinko Mamić. Na kraju programa učitelji škole su već tradicionalno izveli pjesmu „U to vrijeme godišta“.

Kao i svake godine nakon božićne priredbe upriličena je izložbena prodaja radova učenika i roditelj razredne nastave, te učeničke zadruge „Mali put“.


Na linku u prilogu možete pogledati isječke s božićne priredbe.



29 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page