top of page
  • Writer's picturePKOŠ

Školski maskenbal

U utorak 16. veljače 2021. godine održan je školski fašnik u malo drugačijoj organizaciji zbog epidemioloških mjera. Ove godine nije bila zadana teme fašnika, stoga su se učenici mogli prepustiti vlastitim idejama, maštovitosti i kreativnosti.


Učenici su predstavili svoje maske u razredu te su izabrali tri najbolje razredne maske. Stručni žiri je obišao sve razrede i bodovali izabrane maske u tri kategorije. Članovi stručnog žirija bili su domar Jurica, školska psihologinja Anita i računovotkinja Adela. Ove godine je svaki učenik glasao za jednu od odabranih maski. Nakon zbrojenih bodova i glasova dobili smo konačne rezultate.


Treće mjesto osvojio je učenik 3. a razreda, Benedikt Bušić s maskom „Marshmallow“, drugo mjesto osvojila je učenica 4. razreda, Lucija Samaržija s maskom „Proljeće“ i prvo mjesto osvojio je učenik 1. razreda, Matej Škunca s maskom „Astronaut“. Ove godine su učenici zaista bili inovativni, kreativni i originalni.


Zbog epidemioloških mjera nije bilo plesa pod maskama, no veselja, sreće, radosti i smijeha nije nedostajalo.

121 views

Recent Posts

See All

Comments


bottom of page